Jak došlo ke vzniku kmene

Po serií anglických kempů vznikla mládež. Eliška měla přání založit klub pro menší děti. Po prázdninách v roce 2012 se pořádal Lego projekt na Skalce a když  se do klubu přihlásil ještě Samuel s Lukášem nic nebránilo tomu, aby klub vznikl. Prvními členy byli Petr, Mirka, Eliška, Ben, Samuel a Lukáš. Později se mezi ně přidal i Petr se Štefanem.

V roce 2013 jsme se zúčastnili několika akcí s  rodiči a zjistili jsme, že je to dobrá volba. Proto jsme změnili dorostový klub na rodinný kmen, ve kterém chceme přivítat každého, kdo má zájem o lesní moudrost. Chtěli bychom jít po "zaprášených stopách kluků z Neskenonu a dalších skvělých oddílů a kmenů", kteří se rádi vydávali do nedalekých Brdských lesů.

Naši uživatelé

Rodinný kmen  Kostka je pro rodiče a  děti od 10 do 14 let. Do vedení kmene se automaticky dostávají rodiče, kteří splni zasvěcovací stezku. Společně se rozhodujeme o výletech, které pak realizujeme.